środa, 4 października 2017

Poznajcie mnie :)!


i nadszedł ten dzień, w którym i ja coś o sobie napiszę. No to może zacznijmy zwyczajnie
   Hej ! Jestem DOMINIKA i bardzo lubię modę, zawsze się lubię uczyć i chodzić do szkoły,  :)!.... Nie, nie to nie  w moim stylu ;D
    Dobra to teraz tak na poważnie ;) Jestem 16-latką, gubiącą się w życiu.👩 Tak to prawda ! Sama nadal nie wiem co chce robić w życiu co się wiążę z tym czy wybrałam dobrą szkołę i dobry kierunek nauki. (Wrzesień już u nas zawitał na dobre)  Złożyłam dokumenty do dwóch szkół na dwa zupełnie inne kierunki. Jeden to profil humanistyczno-lingwistyczny, a drugi to profil ratownictwa medycznego , a nie mówiłam, że dwa zupełnie inne kierunki ? I dostałam się tu i tu :)!
   Wybrałam tą pierwszą opcję ;) Jak na razie nie żałuję. Obym się nie myliła ;) Nauczyciele jak na razie nie są źli 😂💗 I  nawet nie gubię się w szkole (Przynajmniej tam :D!)
  Drugą rzeczą, którą chciałbym tu opisać jest ,,Moja druga rodzina'' Jest to HARCERSTWO 💓💓
Nie wyobrażam sobie życia bez tych wspaniałych ludzi, którymi są harcerze. Oni mają tyle w sobie pozytywnej energii, że wystarczy z nimi spędzić krótką chwilę :D Od dwóch lat nie boję się mówić, że to moja rodzina ;) Są oni ludźmi dodającymi otuchy, wsparcia, ciepła, przyjaźni [...] <3!
Oczywiście, tutaj muszę wspomnieć o tych trochę mniejszych harcerzach o wielkim sercu. Czyli o zuchach, są to takie kochane malutkie osóbki, że przy nich nie da się nudzić, zarażają Cię energią oraz chęcią do poczucia się znowu dzieckiem 💙😍
  Hmm może o tym osobny post ? :)!
Od nie dawna interesuję się także makijażem, pielęgnacją cery oraz chorobami związanymi z twarzą (Mogliście to już zauważyć w poprzednim poście:)) Bardzo lubię poznawać nowe trendy w makijażu, nie które same osobiście mnie śmieszą, ale to tylko trendy, które za jakiś czas miną.
 Jestem 5-minutowcem, który wszystko zaczyna, ale nigdy nie kończy i ma 1000 spraw zaczętych. Wszystko po jakimś czasie mi osobiście się nudzi :/ Przedstawiam Wam moją wadę, którą momentami uznaję za zaletę. Dlaczego? Otóż mogę wszystkiego spróbować w życiu, nie bojąc się, że mi nie wyjdzie.
 Ostatnią cechą na dzisiaj jest to, że nie lubię zanudzać ludzi i rzucać im wszystkiego na raz! Dlatego tym zdaniem będę kończyć ten post. Jeśli dotrwaliście do końca z moim ględzeniem wpiszcie swój kolor oczu w komentarzu 💗
  Przy okazji nowego roku jak i szkolnego tak i studenckiego pragnę Wam życzyć jak największej MOTYWACJI i wytrwałości w tym roku 💓 Trzymajcie się do usłyszenia. ;*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz