poniedziałek, 28 grudnia 2015

Nowy rok- Nowe Postanowienia :)

Dzisiaj pisze do Was odnośnie tematu nadchodzącego Nowego Roku, To już za 3 dni :) Jeśli Nowy Rok to i pewnie postanowienia noworoczne :) Macie już jakieś? Czy dopiero rozmyślacie,a może nie jesteście zwolennikami postanowień :) Jeśli chodzi o mnie mam już parę propozycji na postanowienia. U mnie raczej trudno dotrwać do końca :) Staram się,ale nigdy mi to nie wychodzi ;) Lecz teraz postanowienie numer 1 które jest dla mnie jedno z ważniejszych To ,,Starać się bardziej i dotrwać do końca z tym co zaczynam :)''
Nie którzy z Nas potrafią dotrwać do mety, a nie którzy już na starcie się poddają :) Ciekawe od czego to zależy ;) od silnej woli? a może chęci ? Czy być może od tego i tego ? :) Jeśli zależy to od silnej woli musimy się bardzo dużo motywować :) Według mnie najlepszym motywatorem jest nasz mózg i to od niego zależy jak podejdziemy do sprawy i jak go nastawimy :) pomyślmy o wynikach, o osiągnięciach :) Jeśli będziemy robić daną nam rzecz. Na przykład jeśli będziemy dużo trenować w danej dziedzinie sportu będziemy o wiele wiele lepsi  :)  Musimy się nastawić ,, że wszystko to co osiągniemy nikt nam tego nie zabierze'' Następnym takim przydatnym motywatorem są znajomi i rodzice :) to oni najbardziej umieją nas zmotywować do pracy nad sobą czy nad danym postanowieniem. Kolejną ,,osobą'' do motywowania nas samych będzie telefon :) Tak to on w własnej osobie warto ustawić sobie budzik lub tapetę z hasłem dającym nam wiele pozytywnej energii :) A co jeśli brak chęci ? Hmm.. Nic za bardzo wtedy nie możemy zrobić ;/ Każdy ma takie dni kiedy trudno oderwać tyłek od kanapy, a akurat jest trening czy też pozalekcyjne zajęcia :) Większość z nas mówi sobie,, eeee tam jak jeden trening opuszczę to nic się nie stanie'', ale pamiętajcie jest to błędne koło ,,jeśli jeden trening odpuszczę to i za drugim nic się przecież nie stanie''   Trening sam się nie wykona ! więc ruszaj na trening nic ci nie zaszkodzi wręcz przeciwnie :)
Mam nadzieje że dzisiejszy post doda wam wiele energii oraz chęci. Trzymam za Was bardzo mocne kciuki za postanowienia noworoczne :)
Przy tej okazji pragnę, Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia na ten 2016 rok, udanego sylwestra. Abyście realizowali swoje plany i marzenia. Aby rok 2016 przyniósł Wam wiele przygód :) Żeby każdy Wasz dzień był szczęśliwy i z uśmiechem na twarzy. Blogerom życzę pomysłowości :) . I wszystkim przede wszystkim zdrowia i radość. Dla Was, dla Waszych rodzin i znajomych.

                                                                                                       Bywajcie zdrowi :) Bayyyooo :D :)
Cytat: ,,Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali ''

10 komentarzy:

 1. Dziękuje bardzo za opinie o blogu z opowiadaniami, mam nadzieje, ze będziesz dalej komentować :) nawet stare opowiadania :)
  angell-story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że rok 2016 będzie dla Ciebie bardzo udany :)

  OdpowiedzUsuń
 3. tez mam kilka pomysłów:) niedlugo o tym na blogu
  Życzę dużo wytrwałości w Nowym Roku;*

  OdpowiedzUsuń
 4. według mnie w dążeniu do celu jest podejście i tego się trzymam za każdym razem, haha:)
  wytrwałości w 2016, obserwuje.

  http://aleksandra-michalak.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog i wpis. Udanego roku ;3
  Zapraszam na LBA
  http://ksiazkiwpiekle.blogspot.com/2015/12/krol-piekie-1-lba-liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń